KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7347052
nr 734 7052
Etsning
osignerad, utgiven af föreningen för grafisk konst, 1912, motivets mått: 29x24
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 18:15:25
16/1 18:00:28